بارگیری...

سرویس آذین اپال 6نفره 25 پارچه کد 905

بازدید : 5603

دسته بندی : سرویس غذاخوری

برند : آذین اپال


جنس: ظروف شیشه ای مقاوم رنگی با تکنولوژی خاص آذین اپال
سرویس 6نفره 25 پارچه شامل
برنج خوری(6عدد) خورشت خوری (6عدد) پیش دست میوه(6عدد) پیاله(6عدد) دیس برنج(یک عدد)
ابعاد بسته: 18*28*36 وزن 8kg
جنس: از نوعی شیشه مقاوم به حرارت و ضربه
قابلیت استفاده در ماشین ظرفشویی
تمامی نقش و نگارهای بر روی ظرف ثابت و کوره ای هستند.
تمامی محصولات برند آذین اپال را می توانید با جستجوی کلمه آذین اپال مشاهده و در صورت نیاز سفارش دهیددر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09376630457

تلفن ثابت :   051-32725027

شرکت آذین اوپال – آذین سازان مبنا با هدف تولید ظروف شیشه ای رنگی با کیفیت مطلوب و پاسخ به نیاز مصرف کنندگان فعالیت خود را در سال1384 آغاز نمود و با همکاری گروهی از متخصصان این صنعت و بهره گیری از تکنولوژیهای پیشرفته و به روز دنیا در سال 1386 به بهره برداری رسید و محصولات خود را با برند آذین اپال به بازار عرضه کرد. موفقیت در تولید ظروف شیشه ای رنگی برای اولین بار در ایران عصر جدیدی را در صنعت ظروف آشپزخانه و پذیرایی فراهم نمود.
پیشرفت، نوآوری و به روز بودن از اولویتهای اصلی این شرکت بوده و به همین منظور، مشورت با کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی و بهره گیری از تکنولوژیهای پیشرفته و به روز دنیا همواره در برنامه کاری این گروه تولیدی قرار دارد.
اکنون این شرکت با گام نهادن به دومین دهه فعالیت تولیدی خود با افتخار اعلام میدارد که محصولات این کارخانه از بدو تاسیس تا کنون از نظر کیفیت، زیبایی، ظرافت و تنوع در طرح قابل رقابت با نمونه های اروپایی آن میباشد؛ نتیجه آن حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و صادرات محصول به بیش از 10 کشور اسیایی و اروپایی میباشد.

محصولات مرتبط