بارگیری...
راهنمای خرید به روزترین سرویس پذیرایی عیدانه

راهنمای خرید به روزترین سرویس پذیرایی عیدانه

راهنمای خرید به روزترین سرویس پذیرایی عیدانه

مانند هر سرویس پذیرایی دیگری، برای تهیه سرویس پذیرایی عیدانه به منظور پذیرایی از مهمانان شما نیاز به سرمایه گذاری، صرف زمان و تلاش دارد تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین سرویس دهی و پذیرایی را به مهمانان خود ارائه می دهید. تجهیزات پذیرایی باید همه کاره، با کیفیت و مطابق مد روز باشند. با مطالعه این مقاله شما می توانید برای خرید سرویس پذیرایی مناسب براساس نیازهای خود برنامه ریزی کنید. 

سبک پذیرایی

قبل از خرید سرویس پذیرایی عیدانه، ابتدا باید از خود بپرسید که چه نوع خدمات پذیرایی را در نظر دارید ارائه دهید، زیرا خدمات پذیرایی مختلف به تجهیزات متفاوتی نیاز دارند. آیا می خواهید به صورت سلف سرویس پذیرایی کنید و یا خودتان قصد تعارف کردن خوراکی ها به آن ها را دارید.

ظروف اردوخوری

در سرویس پذیرایی عیدانه، اکثرا در مهمانی ها ظروف اردو خوری در انواع سبک های گوناگون و جدید را خواهیم دید. این ظروف بیشتر کاربردی هستند تا زیبا. اما سبک های جدید این ظروف مثل طبقه ای، چوبی، چینی و ... زیبایی خاصی به سایر سرویس پذیرایی شما می بخشد. شما در این ظروف می توانید انواع خوراکی ها را بچینید.

سینی های پذیرایی

یکی دیگر از انواع ظروف کاربردی در سرویس پذیرایی عیدانه، سینی ها هستند. شما انواع کاسه های خوراکی، آجیل، لیوان ها و استکان های چایی و قهوه را می توانید در این ظروف بچینید و از میهمانان پذیرایی کنید.

قهوه جوش

قهوه جوش ها در مهمانی ها بسیار پرکاربرد هستند. آنها می توانند در تجهیزت پذیرایی عیدانه شما نقش موثری داشته باشند. با قهوه جوش شما به راحتی می توانید قهوه را دم کنید و برای پذیرایی از مهمانان سرو کنید. در مهمانی های بزرگ، با یک دستگاه بزرگ قهوه ساز، به سرعت برای صدها نفر  مهمان قهوه دم خواهید کرد. 

ظروف استیل و چوبی

این روزها خیلی از افراد، بسته به نوع و سبک پذیرایی خود از ظروف استیل یا چوبی در سرویس پذیرایی عیدانه خود استفاده می کنند. اکثرا از این ظروف به عنوان سینی و ظرف سرو برای مهمانان استفاده می کنند. تلألؤ سینی های استیل امروزی، توجه مهمانان را به خود جلب می کند. در مهمانی های غیر رسمی و خودمانی نیز شما می توانید از ظروف سرو چوبی استفاده کنید.

ظروف کریستال

در سرویس پذیرایی عیدانه، مانند ظروف پذیرایی چینی یا چوبی، ظروف کریستال نیز کاربرد فراوانی دارند. مواد تشکیل دهنده این ظروف بادوام و مستحکم است. ظروف کریستال در انواع سبک‌ های مختلف مثل استکان، لیوان، سینی، پیش دستی و ... در بازار موجود است.

نظرات کاربران

نظر بدهید