بارگیری...
5 نکته که در هنگام خرید روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس باید در نظر داشته باشید

5 نکته که در هنگام خرید روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس باید در نظر داشته باشید

5 نکته که در هنگام خرید روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس باید در نظر داشته باشید

برای تکمیل سرویس خواب زوج ها هیچ چیز لوکس تر از روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس نیست. صرف نظر از جلوه ظاهری جذاب آن، تنها کافی است آن را لمس نمایید تا حس یک سرویس خواب سلطنتی را به شما منتقل نماید. علی رغم اینکه پارچه مخمل یک پارچه متراکم است و با فصول سرد سال هم خوانی بیشتری دارد اما این هرگز بدان معنا نیست که می توان از قابلیت های روتختی مخمل در ماه های گرم صرف نظر کرد؛ چرا که پارچه مخمل یک پارچه همه کاره با نگهداری بسیار آسان است.

برخلاف دوران گذشته، امروزه با پیشرفت صنایع نساجی و ریسندگی می توان روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس را از پارچه های مختلف مانند پنبه، کتان، پشم و ترکیبات مصنوعی درست کرد، تا برای استفاده در فصول مختلف سال مناسب باشد. پارچه مخمل با داشتن سطح صاف با پرز های نرم و بر آمده از دیرباز محبوب طبقه اشراف و خانواده های سلطنتی بوده است. سنتی که تا امروز هم چنان پابرجاست.

1. متریال استفاده شده در روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس

شاید به نظر برسد که روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس تنها برای مناطق سردسیر مناسب است؛ اما اما پارچه مخمل می تواند انتخابی عالی برای تمام فصول سال باشد به شرطی که از مواد مطمئن و با کیفیت ساخته شده باشد. اگر متریال اصلی پارچه مخمل از الیاف فیبری طبیعی و نرم باشد، سبک وزنن خواهد بود و امکان تنفس دمایی را فراهم می کند. در هنگام خرید روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس از انتخاب ترکیب های مصنوعی یا پلی استر خودداری کنید زیرا با به دام انداختن گرما سبب تعریق می شوند.

2. تراکم دوخت روتختی دونفره مخمل، مهم ترین عامل نیست

تکنیک های جدید تولید این امکان را در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد تا بدون افزایش کیفیت ار تراکم دوخت بالا استفاده نمایند. بر اساس تجربیات مشتریان تراکم دوخت بین 300 تا 500 محدوده مناسبی برای انتخاب روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس به نظر می رسد. توجه داشته باشید تراکم دوخت بالای 500 الزاماً دلیلی بر بالا بودن کیفیت نیست.

3. به اندازه های استاندارد تشک ها اکتفا نکنید

اینکه صرفاً بدانید تشک شما کویین یا کینگ سایز است، به تنهایی کفایت نمی کند. از آن جایی که قطر تشک در برند های مختلف متفاوت است، قبل از خرید روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس بهتر است با اندازه گیری دقیق و تطابق آن با مشخصات روتختی، بدون دقدقه خرید نمایید.

4. بررسی شرایط نگهداری روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس را از فروشنده بپرسید

با توجه به متریال های متفاوت و شیوه های مختلف دوخت مخمل، بهتر است پیش از خرید نمونه مورد نظر خود حتما در خصوص شرایط نگهداری و شست و شوی روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس از فروشنده سؤال بپرسید یا اینکه دفترچه راهنمای محصول را مطالعه بفرمایید. همچنین اطلاع اط شرایط گارانتی و یا سایر تضمین های ارائه شده به شما در انجام یک خرید مطمئن کمک می کند.

5. کیفیت روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس، همه چیز نیست

بهتر است پیش از انجام خرید در خصوص ساده، تک رنگ و یا طرح دار بودن روتختی مد نظر خود تصمیم گیری نمایید در غیر این صورت تعدد مدل های موجود در بازار می تواند باعث ایجاد سردرگمی در هنگام خرید بشود. یکی از عوامل مؤثر در تعیین قیمت روتختی دونفره مخمل برای جهیزیه عروس مدل و ظرافت های دوخت آن است بر همین اساس نمونه های با جنس، ابعاد و تعداد تکه های مشابه ممکن است اختلاف قیمت زیادی با هم داشته باشند. 

نظرات کاربران

نظر بدهید